Линк ка вести
Извор: Министарство просвете, науке и технолошког развоја

Министарство просвете објављује Листу вредновања пријављених програма по расписаном јавном конкурсу за доделу дотација студентским удружењима за реализацију програма, односно делова програма, од општег интереса за студенте у 2023. години.

Потписивање уговора  од 12. до 14. јуна 2023.године, у Захумској 14   (Право потписивања уговора има законски заступник студентаког удружења. За оверу понети печат  удружења).

Листа вредновања пријављених програма по расписаном јавном конкурсу за доделу дотација студентским удружењима за реализацију програма, односно делова програма, од општег интереса за студенте у 2023. години.

Чланак Листа вредновања пријављених програма по расписаном јавном конкурсу за доделу дотација студентским удружењима за реализацију програма, односно делова програма, од општег интереса за студенте у 2023. години се појављује прво на Министарство просвете, науке и технолошког развоја.