Линк ка вести
Извор: Министарство просвете, науке и технолошког развоја

У сарадњи са Генералним конзулатом Републике Србије у Минхену, Министарство просвете је добило обавештење да је Баварски високошколски центар за Средњу, Источну и Југоисточну Европу (BAYHOST) расписао конкурс за стипендије за мастер и докторске студије за академску 2024/2025. годину.

У питању су стипендије за мастер и докторске студије у трајању од једне године. Потребно је веома добро знање енглеског или немачког језика.

ПРЕУЗМИТЕ:

Чланак Конкурс за стипендије за мастер и докторске студије Баварског високошколског центра за Средњу, Источну и Југоисточну Европу се појављује прво на Министарство просвете, науке и технолошког развоја.