Министарка просвете проф. др Славица Ђукић Дејановић честитала је Пољопривредној школи са домом ученика Ваљево 100 година постојања и пожелела им пуно успеха и у будућем раду.

Ова школа оставила је неизбрисив траг васпитавајући и образујући многе генерације. То је имало значај, не само за област пољопривреде, већ и за цео образовни систем“, истакла је она на Свечаној академији.

Многобројни успеси ученика и запослених у овој установи препознати су, како каже, између осталог и кроз признања које је добијала. Подсетила је и да  је за посебан допринос образовању и васпитању Министарство просвете доделило овој школи Светосавску награду.

Током свих ових година рада, ова школа се динамично развијала, пратила трендове у области образовања и прилагођавала свој рад потребама ученика“, рекла је министарка.

Чланак Ђукић Дејановић на обележавању 100 година постојања Пољопривредне школе са домом ученика Ваљево се појављује прво на Министарство просвете, науке и технолошког развоја.