09.10.2020. године почиње осми круг онлајн „Обука за реализацију наставе оријентисане ка исходима учења”

Линк ка вести
Извор: Завод за унапређивање образовања и васпитања

У новонасталој ситуацији и у складу са препорукама, Обука за реализацију наставе оријентисане ка исходима учења одвија се путем интернета. Обука је обавезна за све наставнике у основним и средњим школама у Републици Србији и спада у категорију обука од јавног интереса. Програм је одобрен од стране Министарства просвете и науке под бројем 153-02-00027/2017-07.

Овај круг обука се организује за средње стручне школе, подручја рада:
здравство и социјална заштитиа,
трговина, угоститељство и туризам.

Завод за унапређивање образовања и васпитања је директорима школа које су укључене у осми круг обука проследио обавештење са списком наставника који ће похађати обуку у термину од 9.10.2020. године.

Наставници ових школа дужни су да самостално попуне пријаву са личним подацима према упутствима које ће добити од директора своје школе.

itsadmin
Author: itsadmin