Најава обуке за наставнике Социологије и Социологије с правима грађана у Зрењанину и Ужицу

Извор: Завод за унапређивање образовања и васпитања – https://zuov.gov.rs/najava-obuke-za-nastavnike-sociologije-i-sociologije-s-pravima-gradjana-u-zrenjaninu-i-uzicu/

Током 2023. године настављено је са реализацијом обуке „Допринос наставе и учења социологије у развоју ученичких компетенција за одговорно учешће у демократском друштву”, намењене наставницима Социологије и Социологије с правима грађана. Обуку која је увршћена на министрову листу програма од јавног интереса остварује Завод за унапређивање образовања и васпитања у сарадњи са Мисијом ОЕБС-а у Србији. Траје два дана (16 сати стручног усавршавања) и бесплатна је за учеснике. Ове године већ је успешно реализована у Крагујевцу, Сомбору, Нишу, Лесковцу, Ваљеву и Краљеву.

Наставници са територије школске управе Зрењанин имају прилику да буду полазници ове обуке 21. и 22. октобра (Зрењанинска гимназија), а са територије школских управа Ужице и Чачак 4. и 5. новембра (Ужичка гимназија).

На адресе школа послато је упутство за пријављивање на обуку, а за сва питања контакт особа у Заводу је Александар Маринковић (aleksandar.marinkovic@zuov.gov.rs).

ФОТОГРАФИЈЕ СА ОДРЖАНИХ ОБУКА