Додељене награде конкурса Сазнали на семинару – применили у пракси 2020

Линк ка вести
Извор: Завод за унапређивање образовања и васпитања

У складу са епидемиолошком ситуацијом и препорученим мерама, ове године је свечана додела награда конкурса Сазнали на семинару – применили у пракси 2020 изостала у склопу традиционалне прославе славе Завода, на којој су до сада награде биле уручиване. Представници Завода за унапређивање образовања и васпитања су овом приликом ишли на терен, у установе награђених наставника и васпитача, како би награде биле уручене у амбијенту у коме награђени на конкурсу раде и обављају свој образовно-васпитни и васпитно-образовни рад.

Руководилац Центра за професионални развој, Иван Савић, уручио је награду првонаграђеној ауторки рада Наслеђивање особина и наследне болести (област: Природне науке), Биљане Ускоковић Брковић, наставници биологије у основној школи Милица Павловић у Чачку.

Другу награду, за рад Чувари здрављакоји је продукт тимског рада у којем су учествовале Радица Ристић, Слађана Захаријевић и Тања Ивков, из основне школе Вук Караџић, Београд (област: Општа питања наставе), уручио је директор Завода, др Златко грушановић, а трећу, за рад Пројекат „Уређења дворишта, који је, такође, продукт тимског рада у којем су учествовале Ана Сурла и Драгана Хемон Попадић, из предшколске установе Бошко Буха, у Инђији (област: Предшколско васпитање и образовање), уручиле су Сузана Деретић, руководитељка Сектора за стручно усавршавање и напредовање и Сандра Бацковић, саветница-координаторка Центра за професионални развој запослених у образовању.