Обавештење за основне школе и гимназије – приручник за наставнике грађанског васпитања

Линк ка вести
Извор: Завод за унапређивање образовања и васпитања

Као што вам jе познато на нашем саjту доступни су приручници за наставнике грађанског васпитања за основну школу и гимназиjу. Међутим, наш партнер у њиховоj припреми ОЕБС, Мисиjа у Србиjи,  обезбедио jе средства да се приручници и одштампаjу у тиражу коjи ниjе велики али одговара броjу матичних школа  и гимназиjа. Обавештавамо вас да смо свим матичним основним школама, путем поште, послали по jедан приручник за I и II циклус, и гимназиjама по jедан приручник. Молимо школе да обавесте наставнике грађанског васпитања о доспећу приручника у папирноj форми и предлажемо да он буде део библиотечког фонда.

Преузмите приручнике у електронском облику: