Линк ка вести
Извор: Министарство просвете, науке и технолошког развоја

Министарство просвете објављује Листу вредновања пријављених програма по расписаном јавном конкурсу за доделу дотација студентским удружењима за реализацију програма, односно делова програма, од општег интереса за студенте у 2023. години.

Учесници конкурса имају право приговора  у року од осам дана од објављивања, односно до 19. маја 2023. године, на адресу:

Министарство просвете – Сектор за ученички и студентски стандард и инвестиције,

Немањина 22-26, 11 000 Београд

са назнаком: „Приговор на Јавни конкурс“

ПРЕУЗМИТЕ:

Чланак Листа вредновања пријављених програма по расписаном јавном конкурсу за доделу дотација студентским удружењима за реализацију програма, односно делова програма, од општег интереса за студенте у 2023. години   се појављује прво на Министарство просвете, науке и технолошког развоја.