Линк ка вести
Извор: Министарство просвете, науке и технолошког развоја

Конкурсна комисија за утврђивање листе вредновања и рангирања пријављених програма по Јавног конкурса за доделу средстава за подстицање програма или недостајућег дела средстава за финансирање програма који су подршка ученицима средњих школа и студентима која реализују удружења у 2023. години, утврдила је Листу вредновања и рангирања пријављених програма по јавном конкурсу за доделу средстава за подстицање програма или недостајућег дела средстава за финансирање програма од јавног интереса који су подршка ученицима средњих школа и студентима у 2023. години која реализују удружења.

Учесници конкурса имају право приговора на Листу вредновања и рангирања пријављених програма по Јавном конкурсу за доделу средстава за подстицање програма или недостајућег дела средстава за финансирање програма који су подршка ученицима средњих школа и студентима која реализују удружења у 2023. години, у року од осам дана од дана објављивања, на мајл адресу: tijana.tadic@mpn.gov.rs.

ПРЕУЗМИТЕ:

Чланак Листа вредновања и рангирања пријављених програма по Јавном конкурсу за доделу средстава за подстицање програма или недостајућег дела средстава за финансирање програма који су подршка ученицима средњих школа и студентима која реализују удружења у 2023. години се појављује прво на Министарство просвете, науке и технолошког развоја.